STREFA SPORTU I PSYCHOLOGII

SPORT

W naszym Gabinecie prowadzimy treningi sportowe, które kierujemy do osób z zamiłowaniem do sportu i prowadzenia aktywnego trybu życia.  Przeprowadzane są one indywidualnie lub w małych grupach, dzięki czemu osiągalne wyniki przynoszą lepsze rezultaty.  Odpowiedni dobór treningów poprzedzony jest wywiadem oraz sprawdzeniem poziomu ogólnej sprawności. Celem zajęć jest poprawa wszystkich cech motorycznych (szybkość, zwinność, gibkość, siła, wytrzymałość) lub ich przywrócenie. Praca jest systematyczna i długofalowa, aż do osiągnięcia określonych rezultatów lub doprowadzając zawodnika do imprezy docelowej, uzgodnionej na pierwszej wizycie.

Pracujemy z ludźmi uprawiającymi sport nie tylko profesjonalnie, ale również z osobami, które rozpoczęły swoją przygodę ze sportem dla własnej przyjemności.

  • Z dziećmi, które potrzebują wsparcia i indywidualnego szkolenia,
  • Młodzieżą trenującą amatorsko i profesjonalnie,
  • Zawodnikami zrzeszonymi w Klubach i Związkach Sportowych,
  • Członkami kadr narodowych i olimpijskich,
  • Osobami, które potrzebują rehabilitacji pourazowej oraz przywrócenia do pełnej sprawności psychicznej.

PSYCHOLOGIA SPORTU

Trening sportowy to nie tylko odpowiedni dobór ćwiczeń, ale również bardzo ważna jest praca z zawodnikiem pod względem psychologicznym. Atutem Naszego Gabinetu jest praca z zakresu psychologii sportu.

Celem wsparcia psychologicznego jest zainspirowanie i praca nad rozwojem osobowościowym Naszego Klienta. Skupiamy się głównie nad indywidualnymi problemami dając jednocześnie narzędzia do ich pokonywania, które stawiają nam bariery, często wyolbrzymione przez własną wyobraźnie. Narzędzia mają przybliżyć i otworzyć szersze horyzonty i chęć pozytywnego osiągania celów.

Centrum Sport Zdrowie Kondycja jest oryginalną placówką, utworzoną na bazie wieloletnich doświadczeń sportowych, rehabilitacyjnych, szkoleniowych i metodycznych.

Zakres usług został stworzony w oparciu o doświadczenia Piotra Szewczuka zdobyte gdy był jeszcze młodym zawodnikiem z ambicjami i aspiracjami do osiągnięcia wielkich sukcesów.

Śledź nas:  

KONTAKT DO NAS

SPORT ZDROWIE KONDYCJA
NIP: 5591324109
REGON: 340760354

GODZINY OTWARCIA

poniedziałek 8:00 - 21:00
wtorek 8:00 - 21:00
środa 8:00 - 21:00
czwartek 8:00 - 21:00
piątek 8:00 - 21:00
sobota 8:00 - 12:00
niedziela nieczynne