INTENSYWNY POBYT REHABILITACYJNY

Intensywny pobyt rehabilitacyjny

I turnus- 21 Października 2019 r.
Rejestracja: +48 (52) 33 24 001 / +48 (52) 33 24 002
Pytania w sprawie rehabilitacji: 603 897 663

Męczące i długotrwałe bóle nie pozwalają na normalne funkcjonowanie? Ciągła praca i związany z nią stres nie odpuszczają? Nie masz czasu na odpoczynek dla siebie, a co dopiero o zatroszczenie się o własne zdrowie.

W związku z zapotrzebowaniem i częstymi pytaniami postanowiliśmy zorganizować intensywne pobyty rehabilitacyjne. Rehabilitacja i rekreacja połączona z odpoczynkiem, a także nauką o zdrowiu i swoim organizmie – to nasza propozycja do walki z bólami oraz zapobieganiem im w późniejszym życiu. Dodatkowo nad wszystkim czuwa odpowiednio wykwalifikowana kadra (Dowiedz się więcej).

W naszej propozycji postawiliśmy na intensywność i jakość. Przede wszystkim początkiem do współpracy jest profesjonalnie przeprowadzony wywiad. Odpowiednie przygotowanie i kwalifikacja uczestników do zabiegów jest kluczowym elementem rehabilitacji. Następnie (według wcześniej zebranych zaleceń) przystępujemy do pełnej rehabilitacji. W naszej ofercie znajdą Państwo pełną fizykoterapię (laser wysokoenergetyczny, magnetoterapię, krioterapię, elektroterapię, jonoferezę). Profesjonalna kadra fizjoterapeutów przeprowadzi zabieg rehabilitacyjny, terapię manualną, drenaż limfatyczny, ćwiczenia, terapię powięziową oraz masaże (Dowiedz się więcej). Zabiegi te mają na celu usprawnić i przywrócić ciało do jego funkcji sprzed kontuzji, urazu lub przeciążenia. Dodatkowo ma rozluźnić ciało i przynieść ulgę psychiczną i fizyczną.

Do naszych zajęć dodaliśmy ćwiczenia „rozruchowe” na dzień dobry (lekka gimnastyka, rozciąganie), aby pobudzić krążenie i sprawić, żeby ciało od samego początku było w lepszej kondycji. Ćwiczenia są wprowadzone jako uzupełnienie – odpowiednio dobrane do indywidualnych potrzeb i możliwości uczestników.

Prowadzimy również zajęcia rehabilitacyjne na basenie pod okiem doświadczonych fizjoterapeutów i instruktorów AWF. Alternatywą przy ewentualnych przeciwskazaniach do skorzystania z tej formy zabiegów jest Strefa Cardio, gdzie poprowadzimy zajęcia z wytrzymałości organizmu, poprawiając możliwości wydolnościowe i krążeniowo-oddechowo.

Do każdego uczestnika pobytu podchodzimy indywidualnie – jest to możliwe dzięki odpowiedniej organizacji zajęć. Dzięki temu będą mieli Państwo możliwość skorzystania z konsultacji tak, aby oprócz samych zabiegów wynieśli Państwo od nas wiedzę na temat odpowiedniego obchodzenia się ze swoim ciałem, a także nauczyli się jak dbać o siebie.

Podczas całego pobytu mają Państwo zagwarantowany nocleg z pełnym wyżywieniem w Hotelu Vistula*** w Świeciu (http://vistula-hotel.pl/).

Cena pobytu jednej osoby: 2375 zł / 2225 zł
Cena obejmuje:

  • zakwaterowanie w pokoju 1-osobowym: 875,00 zł
  • zakwaterowanie w pokoju 2-osobowym: 725,00 zł
  • 5 noclegów w Hotelu Vistula***, w pokojach wyposażonych w łazienki, TV satelitarną i bezpłatny dostęp do szerokopasmowego Internetu
  • Codzienne, godzinne zajęcia rehabilitacyjne na krytej pływalni „Park Wodny w Świeciu” lub zajęcia w Strefie Cardio (http://www.parkwodnyswiecie.com/)
  • Codzienne Zabiegi rehabilitacyjne ( w tym ćwiczenia, masaże, fizykoterapia, profilaktyka) w ilości 22h/tyg

Centrum Sport Zdrowie Kondycja jest oryginalną placówką, utworzoną na bazie wieloletnich doświadczeń sportowych, rehabilitacyjnych, szkoleniowych i metodycznych.

Zakres usług został stworzony w oparciu o doświadczenia Piotra Szewczuka zdobyte gdy był jeszcze młodym zawodnikiem z ambicjami i aspiracjami do osiągnięcia wielkich sukcesów.

Śledź nas:  

KONTAKT DO NAS

SPORT ZDROWIE KONDYCJA
NIP: 5591324109
REGON: 340760354

GODZINY OTWARCIA

poniedziałek 8:00 - 21:00
wtorek 8:00 - 21:00
środa 8:00 - 21:00
czwartek 8:00 - 21:00
piątek 8:00 - 21:00
sobota 8:00 - 12:00
niedziela nieczynne