O NAS

O GABINECIE

Centrum Sport Zdrowie Kondycja jest oryginalną placówką, utworzoną na bazie wieloletnich doświadczeń sportowych, rehabilitacyjnych, szkoleniowych i metodycznych. Zakres usług został stworzony w oparciu o doświadczenie zdobyte kiedy byłem jeszcze młodym zawodnikiem z ambicjami i aspiracjami do osiągnięcia wielkich sukcesów. Marzenia nie spełniły się ze względu na brak możliwości dotyczące mojej osoby. Ciężka i uporczywa praca doprowadziła mnie do stworzenia gabinetu, który jest kwintesencją moich potrzeb. Realizuje swoje marzenia poprzez stworzenie grupy specjalistów z zakresu rehabilitacji, treningów merytorycznych i sportowych, psychologii sportu , masażów leczniczych oraz relaksacyjnych.

Piotr Szewczuk

NASZE OBSZARY WSPARCIA PACJENTÓW

REHABILITACJA

Podstawowy zabieg przywracający pacjentów do pełnej sprawności po przebytych urazach.

MASAŻ LECZNICZY I TERAPIA MANUALNA

Masaż leczniczy ukierunkowany na dany rodzaj schorzenia, poprawiający funkcję układu limfatycznego, krwionośnego i nerwowego. Terapia manualna pozwala na dokonanie korekty i ustawienia stawów.

STREFA RELAKSU

Wyciszenie, odprężenie oraz rozluźnienie ciała i umysłu  poprzez relaksujący masaż.

STREFA SPORTU I PSYCHOLOGII

Trening sportowy i psychologiczny jako jednostka wspomagająca i poprawiająca funkcje życiowe  i psychiczne człowieka.

Centrum Sport Zdrowie Kondycja jest oryginalną placówką, utworzoną na bazie wieloletnich doświadczeń sportowych, rehabilitacyjnych, szkoleniowych i metodycznych.

Zakres usług został stworzony w oparciu o doświadczenia Piotra Szewczuka zdobyte gdy był jeszcze młodym zawodnikiem z ambicjami i aspiracjami do osiągnięcia wielkich sukcesów.

Śledź nas:  

KONTAKT DO NAS

SPORT ZDROWIE KONDYCJA
NIP: 5591324109
REGON: 340760354

GODZINY OTWARCIA

poniedziałek 8:00 - 21:00
wtorek 8:00 - 21:00
środa 8:00 - 21:00
czwartek 8:00 - 21:00
piątek 8:00 - 21:00
sobota 8:00 - 12:00
niedziela nieczynne