DZIAŁALNOŚĆ

STYPENDIA

Nasz Gabinet jest fundatorem stypendia dla młodzieży utalentowanej w kierunku akademii wychowania fizycznego i fizjoterapii. O stypendia mogą ubiegać się studenci uczelni wyższych, którzy spełniają wymogi określone w umowie stypendialnej. Ubiegający się student musi mieć pozaliczane przedmioty bez zaległości. Stypendium jest przyznawane studentom po zaliczeniu pierwszego semestru.

STAŻE

W naszym gabinecie jest możliwość odbycia staży zawodowych. Staże kierowane są do osób przygotowujących się do praktycznej nauki w zawodzie. W charakterze pracownika administracyjnego z zakresu obsługi klienta i marketingu. W zawodzie fizjoterapeuty – praca pod nadzorem opiekuna magistra fizjoterapii w bezpośredniej pracy z klientem. W zawodzie masażysty – praktyczne umiejętności wykonywania masaży.

Nasi stypendyści

MICHALINA KOWALSKA
MICHALINA KOWALSKATRener personalny

Trenuje zawodowo biegi  średnie. Uwielbia gimnastykę i ćwiczenia wzmacniające. Interesuje się zdrowym odżywianiem.

MARTA URBAŃSKA
MARTA URBAŃSKAFizjoterapeutka

Studentka Collegium Medicum w Bydgoszczy. Multimedalistka we wioślarstwie i specjalistka nauk ścisłych i zawodowych.

Centrum Sport Zdrowie Kondycja jest oryginalną placówką, utworzoną na bazie wieloletnich doświadczeń sportowych, rehabilitacyjnych, szkoleniowych i metodycznych.

Zakres usług został stworzony w oparciu o doświadczenia Piotra Szewczuka zdobyte gdy był jeszcze młodym zawodnikiem z ambicjami i aspiracjami do osiągnięcia wielkich sukcesów.

Śledź nas:  

KONTAKT DO NAS

SPORT ZDROWIE KONDYCJA
NIP: 5591324109
REGON: 340760354

GODZINY OTWARCIA

poniedziałek 8:00 - 21:00
wtorek 8:00 - 21:00
środa 8:00 - 21:00
czwartek 8:00 - 21:00
piątek 8:00 - 21:00
sobota 8:00 - 12:00
niedziela nieczynne