Gabinet rehabilitacji Sport Zdrowie Kondycja to oryginalna placówka medyczna, która powstała w oparciu o wieloletnie doświadczenia rehabilitacyjne, sportowe, szkoleniowe oraz metodyczne. Została stworzona z myślą o kompleksowym podejściu do pacjenta i zapewnienia mu usług na jak najwyższym poziomie. W tym celu od lat tworzymy, kształcimy i powiększamy grupę wyspecjalizowanych fizjoterapeutów.

 

Naszą główną ideą jest indywidualne podejście do każdego problemu z jakim do nas przychodzą pacjenci. Działamy drużynowo i wspólnie omawiamy każdą dolegliwość. Specjalizujemy się w szeroko pojętej rehabilitacji – zarówno dzieci jak i dorosłych, terapii manualnej oraz treningach sportowych i psychologii. Ponadto współpracujemy z wieloma specjalistami m.in. z zakresu ortopedii, neurochirurgii, stomatologii, psychiatrii czy psychoterapii.

 

Piotr Szewczuk

REHABILITACJA

Podstawowy zabieg przywracający pacjentów do pełnej sprawności po przebytych urazach.


Dowiedz się więcej

MASAŻ LECZNICZY I TERAPIA MANUALNA

Masaż leczniczy ukierunkowany na dany rodzaj schorzenia, poprawiający funkcję układu limfatycznego, krwionośnego i nerwowego. Terapia manualna pozwala na dokonanie korekty i ustawienia stawów.

Dowiedz się więcej

FIZYKOTERAPIA

Dział fizjoterapii wykorzystujący bodźce fizykalne wytworzone w sposób naturalny bądź sztuczny.


Dowiedz się więcej

KINEZYTERAPIA - leczenie ruchem

Podstawą tej dziedziny fizjoterapii są ćwiczenia ruchowe. Gimnastyka lecznicza wpływa na cały organizm człowieka oraz na wszystkie narządy ruchu.

Dowiedz się więcej

STREFA PSYCHOLOGII

Psychologia jest kolejnym etapem, który ma pomóc w szybszym powrocie do zdrowia.
 

Dowiedz się więcej

Sercem naszej firmy jest Rodzina.


NASI ZADOWOLENI PACJENCI

Kacper Kałuża

Kacper Kałuża

Mam 16 lat, a od 5 roku życia jeżdżę na quadzie. Rok temu na zawodach w wyniku niefortunnego skoku złamałem kręgosłup. Do gabinetu trafiłem w celu rehabilitacji. Dzięki ekipie Sport Zdrowie Kondycja po roku intensywnych ćwiczeń i opieki udało mi się wrócić do sprawności sprzed wypadku i dalej mogę trenować.

Michał Kociński

Michał Kociński

Rok temu doznałem poważnej kontuzji – oderwanie główki piszczeli i zerwanie przedniego więzadła w kolanie. Dzięki rehabilitacji w gabinecie SZK moje marzenia o powrocie do footballu stały się realne.

Andrzej Kurkowski

Andrzej Kurkowski

Z nikąd człowiek nie wychodzi tak umęczony i zadowolony jak z gabinetu Sport – Zdrowie – Kondycja. Najlepsi ludzie, super atmosfera i pomoc gwarantowana. Polecam!

Małgorzata Ratkowska

Małgorzata Ratkowska

Jestem zapaloną biegaczką, niestety 3 dni przed maratonem musiałam z niego zrezygnować z powodu kontuzji – zapalenie rozcięgna. Dopiero ,gdy trafiłam do gabinetu SZK, nauczyłam się, że nie samym bieganiem człowiek żyje, że potrzebna jest jeszcze kontrola i odpowiednio dobrane treningi.  Poprzez regularne wizyty udało mi się szybko wrócić do biegania, a dzięki stałej kontroli nie muszę się martwić o kolejne kontuzje.
Polecam wizyty w SZK ze względu na profesjonalne podejście do pracy i fajną, rodzinną atmosferę.

Centrum Sport Zdrowie Kondycja jest oryginalną placówką, utworzoną na bazie wieloletnich doświadczeń sportowych, rehabilitacyjnych, szkoleniowych i metodycznych.

Zakres usług został stworzony w oparciu o doświadczenia Piotra Szewczuka zdobyte gdy był jeszcze młodym zawodnikiem z ambicjami i aspiracjami do osiągnięcia wielkich sukcesów.

Śledź nas:

KONTAKT DO NAS

SPORT ZDROWIE KONDYCJA
NIP: 5591324109
REGON: 340760354

GODZINY OTWARCIA

poniedziałek 8:00 - 21:00
wtorek 8:00 - 21:00
środa 8:00 - 21:00
czwartek 8:00 - 21:00
piątek 8:00 - 21:00
sobota 8:00 - 12:00
niedziela nieczynne