Dowiedz się więcej

Centrum Sport Zdrowie Kondycja jest oryginalną placówką, utworzoną na bazie wieloletnich doświadczeń sportowych, rehabilitacyjnych, szkoleniowych i metodycznych. Zakres usług został stworzony w oparciu o doświadczenie zdobyte kiedy byłem jeszcze młodym zawodnikiem z ambicjami i aspiracjami do osiągnięcia wielkich sukcesów. Marzenia nie spełniły się ze względu na brak możliwości dotyczące mojej osoby. Ciężka i uporczywa praca doprowadziła mnie do stworzenia gabinetu, który jest kwintesencją moich potrzeb. Realizuje swoje marzenia poprzez stworzenie grupy specjalistów z zakresu rehabilitacji, treningów merytorycznych i sportowych, psychologii sportu , masażów leczniczych oraz relaksacyjnych.

Piotr Szewczuk

REHABILITACJA

Podstawowy zabieg przywracający pacjentów do pełnej sprawności po przebytych urazach.

Dowiedz się więcej

MASAŻ LECZNICZY I TERAPIA MANUALNA

Masaż leczniczy ukierunkowany na dany rodzaj schorzenia, poprawiający funkcję układu limfatycznego, krwionośnego i nerwowego. Terapia manualna pozwala na dokonanie korekty i ustawienia stawów.

Dowiedz się więcej

STREFA SPORTU I PSYCHOLOGII

Trening sportowy i psychologiczny jako jednostka wspomagająca i poprawiająca funkcje życiowe  i psychiczne człowieka.
 

Dowiedz się więcej

Nasz zespół przeprowadzi diagnozę Państwa problemów oraz zaleci odpowiednią terapię dla szybkiego powrotu do pełnej sprawności fizycznej.


NASI ZADOWOLENI PACJENCI

Kacper Kałuża

Kacper Kałuża

Mam 16 lat, a od 5 roku życia jeżdżę na quadzie. Rok temu na zawodach w wyniku niefortunnego skoku złamałem kręgosłup. Do gabinetu trafiłem w celu rehabilitacji. Dzięki ekipie Sport Zdrowie Kondycja po roku intensywnych ćwiczeń i opieki udało mi się wrócić do sprawności sprzed wypadku i dalej mogę trenować.

Michał Kociński

Michał Kociński

Rok temu doznałem poważnej kontuzji – oderwanie główki piszczeli i zerwanie przedniego więzadła w kolanie. Dzięki rehabilitacji w gabinecie SZK moje marzenia o powrocie do footballu stały się realne.

Andrzej Kurkowski

Andrzej Kurkowski

Z nikąd człowiek nie wychodzi tak umęczony i zadowolony jak z gabinetu Sport – Zdrowie – Kondycja. Najlepsi ludzie, super atmosfera i pomoc gwarantowana. Polecam!

Małgorzata Ratkowska

Małgorzata Ratkowska

Jestem zapaloną biegaczką, niestety 3 dni przed maratonem musiałam z niego zrezygnować z powodu kontuzji – zapalenie rozcięgna. Dopiero ,gdy trafiłam do gabinetu SZK, nauczyłam się, że nie samym bieganiem człowiek żyje, że potrzebna jest jeszcze kontrola i odpowiednio dobrane treningi.  Poprzez regularne wizyty udało mi się szybko wrócić do biegania, a dzięki stałej kontroli nie muszę się martwić o kolejne kontuzje.
Polecam wizyty w SZK ze względu na profesjonalne podejście do pracy i fajną, rodzinną atmosferę.

Centrum Sport Zdrowie Kondycja jest oryginalną placówką, utworzoną na bazie wieloletnich doświadczeń sportowych, rehabilitacyjnych, szkoleniowych i metodycznych.

Zakres usług został stworzony w oparciu o doświadczenia Piotra Szewczuka zdobyte gdy był jeszcze młodym zawodnikiem z ambicjami i aspiracjami do osiągnięcia wielkich sukcesów.

Śledź nas:  

KONTAKT DO NAS

SPORT ZDROWIE KONDYCJA
NIP: 5591324109
REGON: 340760354

GODZINY OTWARCIA

poniedziałek 8:00 - 21:00
wtorek 8:00 - 21:00
środa 8:00 - 21:00
czwartek 8:00 - 21:00
piątek 8:00 - 21:00
sobota 8:00 - 12:00
niedziela nieczynne